T.V. s-Heerenhoek
Clubcompetitie Mix 2018 - overzicht
Poule A
NaamA1A2A3 Punten (games)
A1 Jordy den Toonder / Angela Priem 6-2 6-3
2
6-2 6-1
2
  4(+16)
A2 Jan-Ferdinand Martens / Betty van de Straat2-6 3-6
0
 6-3 6-0
2
  2(+2)
A3 Ronald Joosen / Bianca Joosen2-6 1-6
0
3-6 0-6
0
   0(-18)

Poule B
NaamB1B2B3 Punten (games)
B1 Ron de Vos / Rianne Schreijenberg 6-2 6-2
2
6-0 6-3
2
  4(+17)
B2 Anton Nijsse / Willy Joosen2-6 2-6
0
 6-4 6-3
2
  2(-3)
B3 Edwin Wildenberg / Nicole Geensen0-6 3-6
0
4-6 3-6
0
   0(-14)

Poule C
NaamC1C2C3C4 Punten (games)
C1 Richard Joosen / Leandra Boonman 6-1 3-6 6-3
2
6-3 6-4
2
3-6 0-6
0
  4(+1)
C2 Jurgen Sinac / Danielle Vermuë1-6 6-3 3-6
0
 6-3 6-1
2
2-6 1-6
0
  2(-6)
C3 Piet Joosen / Ria Fredriks3-6 4-6
0
3-6 1-6
0
 1-6 1-6
0
  0(-23)
C4 Danny Vermuë / Danique Vermuë6-3 6-0
2
6-2 6-1
2
6-1 6-1
2
   6(+28)

Poule D
NaamD1D2D3 Punten (games)
D1 Alwin Boudens / Manon van Prooijen 6-1 6-2
2
6-1 5-7 5-7
0
  2(+10)
D2 Dennis van den Bos / Nicole van den Dries-Fennema1-6 2-6
0
 1-6 2-6
0
  0(-18)
D3 Peter de Groot / Miranda Martens1-6 7-5 7-5
2
6-1 6-2
2
   4(+8)

Ranking wedstrijden
rankingRonald Joosen / Bianca Joosen - Dennis van den Bos / Nicole van den Dries-Fennema6-0 6-0
rankingEdwin Wildenberg / Nicole Geensen - Jurgen Sinac / Danielle Vermuë0-6 0-6
rankingWedstrijd K: Jordy den Toonder / Angela Priem - Anton Nijsse / Willy Joosen1-6 4-6
rankingWedstrijd L: Peter de Groot / Miranda Martens - Richard Joosen / Leandra Boonman0-6 0-6

Kwart finales
Jan-Ferdinand Martens / Betty van de Straat - Peter de Groot / Miranda Martens6-0 6-0
Danny Vermuë / Danique Vermuë - Anton Nijsse / Willy Joosen6-2 6-3
Ron de Vos / Rianne Schreijenberg - Richard Joosen / Leandra Boonman6-2 6-3
Jordy den Toonder / Angela Priem - Alwin Boudens / Manon van Prooijen2-6 6-7

Halve finales
Wedstrijd M: Jan-Ferdinand Martens / Betty van de Straat - Ron de Vos / Rianne Schreijenberg0-6 2-6
Wedstrijd N: Alwin Boudens / Manon van Prooijen - Danny Vermuë / Danique Vermuë2-6 4-6

Finale
Plaats 1 / 2Ron de Vos / Rianne Schreijenberg - Danny Vermuë / Danique Vermuë3-6 1-6

Plaatsingswedstrijden
Plaats 3 / 4Jan-Ferdinand Martens / Betty van de Straat - Alwin Boudens / Manon van Prooijen0-6 0-6
Plaats 5 / 6Jordy den Toonder / Angela Priem - Richard Joosen / Leandra Boonman6-3 2-6 6-1
Plaats 7 / 8Verliezers wedstr K - wedstr L
Deze wedstrijd moet nog worden ingepland!
Plaats 9 / 10Ronald Joosen / Bianca Joosen - Jurgen Sinac / Danielle Vermuë1-6 1-6
Plaats 11 / 12Verliezers wedstr E - wedstr F
Deze wedstrijd moet nog worden ingepland!

Printvriendelijke weergave